Služby

Formátování plošného materiálu

Plošný materiál pro Vás nařežeme na velkoformátové pile MACMAZZA. Umíme pro Vás nařezat jak tenký materiál o síle několika milimetrů, tak silné pracovní desky a vytvořené tuplové díly. Díky propojení celé výroby převezeme hotové dílce k vedlejšímu stroji a hned Vám díly olepíme či navrtáme.

Add Your Tooltip Text Here

Díky naší olepovačce Vám můžeme nabídnout zcela unikátní službu a to olepení jak pomocí EVA lepidla tak pomocí PUR lepidla. Rovněž rozlišujeme, zda na vybraný materiál použijeme bílé nebo transparentní lepidlo abyste měli vždy dokonalý spoj.

Neváhejte nás kontaktovat také s možností olepení tvarových dílců. Díky našemu vybavení jsme schopni strojově olepit tvarové dílce s mimořádnou přesností a vždy stejným výsledkem.

Olepování

Add Your Tooltip Text Here

Frézování / tvarové dílce

Co dělá naše velkoplošné obráběcí CNC unikátním není jeho schopnost rychle a přesně vrtat a frézovat tvary. Je to schopnost dělat tohle všechno a k tomu ještě dílce rovnou olepovat. Jako jedni z velmi mála nabízíme veřejnosti službu strojového tvarového olepování pomocí ABS hran. Nezalekneme se vlnek, kruhů a rádiusů, protože to jsou věci, které již mnoho let denně vyrábíme.

Add Your Tooltip Text Here